Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD8506ACBZ-REEL7
제조업체:
패키지:
8-WLCSP (1.42x1.42)
배치:
-
설명:
IC CMOS 2 CIRCUIT 8WLCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.3085
$2.3085
10
$2.07385
$20.7385
25
$1.95662
$48.9155
100
$1.667155
$166.7155
250
$1.56541
$391.3525
500
$1.369729
$684.8645
1000
$1.134927
$1134.927
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.013V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 95 kHz |
| Current - Supply | 15µA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WLCSP (1.42x1.42) |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-UFBGA, WLCSP |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Output / Channel | 45 mA |
| Base Product Number | AD8506 |