Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD8517ARTZ-REEL7
제조업체:
패키지:
SOT-23-5
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP R-R 7MHZ SOT23-5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
683
$0.418
$285.494
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 8V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 7 MHz |
| Current - Supply | 900µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 450 nA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 1.3 mV |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 10 mA |
| Base Product Number | AD8517 |