Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD8571ARMZ
제조업체:
패키지:
8-MSOP
배치:
-
설명:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.933
$3.933
10
$3.5321
$35.321
25
$3.33906
$83.4765
100
$2.893985
$289.3985
250
$2.745576
$686.394
500
$2.463597
$1231.7985
1000
$2.077726
$2077.726
2500
$1.973844
$4934.61
5000
$1.899639
$9498.195
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.4V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.5 MHz |
| Current - Supply | 850µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 10 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Base Product Number | AD8571 |