Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD8655ARMZ-REEL
제조업체:
패키지:
8-MSOP
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.9355
$2.9355
10
$2.64005
$26.4005
25
$2.49052
$62.263
100
$2.121825
$212.1825
250
$1.99234
$498.085
500
$1.743288
$871.644
1000
$1.444446
$1444.446
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 11V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 28 MHz |
| Current - Supply | 3.7mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 50 µV |
| Series | DigiTrim® |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 220 mA |
| Base Product Number | AD8655 |