Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD8677AUJZ-REEL7
제조업체:
패키지:
TSOT-23-5
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TSOT23-5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.8215
$2.8215
10
$2.53175
$25.3175
25
$2.38868
$59.717
100
$2.03528
$203.528
250
$1.91102
$477.755
500
$1.672152
$836.076
1000
$1.38549
$1385.49
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 0.2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 600 kHz |
| Current - Supply | 1.1mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 200 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 45 µV |
| Series | iPolar® |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 8 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 15 mA |
| Base Product Number | AD8677 |