Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD9410BSVZ
제조업체:
패키지:
80-TQFP-EP (14x14)
배치:
-
설명:
IC ADC 10BIT PIPELINED 80TQFP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$127.8795
$127.8795
10
$121.828
$1218.28
25
$119.23564
$2980.891
80
$113.187275
$9054.982
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 3V ~ 3.6V |
| Input Type | Differential |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | Pipelined |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | Parallel |
| Voltage - Supply, Analog | 3.1V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 80-TQFP-EP (14x14) |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 80-TQFP Exposed Pad |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 10 |
| Package | Tray |
| Sampling Rate (Per Second) | 210M |
| Base Product Number | AD9410 |