Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD9571ACPZPEC
제조업체:
패키지:
40-LFCSP-WQ (6x6)
배치:
-
설명:
IC CLOCK GENERATOR 40LFCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.542
$15.542
10
$14.2823
$142.823
25
$13.69026
$342.2565
80
$12.06215
$964.972
230
$11.470176
$2638.14048
440
$10.730164
$4721.27216
945
$9.842162
$9300.84309
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:10 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-LFCSP-WQ (6x6) |
| Series | - |
| PLL | Yes |
| Input | Crystal |
| Type | Clock Generator, Fanout Distribution, Multiplexer |
| Package / Case | 40-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Output | CMOS, LVDS, LVPECL |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 156.25MHz |
| Base Product Number | AD9571 |