Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADA4661-2ARMZ-R7
제조업체:
패키지:
8-MSOP
배치:
-
설명:
IC CMOS 2 CIRCUIT 8MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.2845
$4.2845
10
$3.84655
$38.4655
25
$3.6366
$90.915
100
$3.151625
$315.1625
250
$2.99003
$747.5075
500
$2.682952
$1341.476
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 18 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 2.1 MHz |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 4 MHz |
| Current - Supply | 630µA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 0.5 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 30 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Output / Channel | 220 mA |
| Base Product Number | ADA4661 |