Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADA4870ARRZ-RL
제조업체:
패키지:
20-Power SOIC EP
배치:
-
설명:
IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 20PSOP3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.387
$20.387
10
$18.8043
$188.043
25
$17.9588
$448.97
100
$16.05747
$1605.747
250
$15.317952
$3829.488
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 40 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 60 MHz |
| Slew Rate | 2500V/µs |
| Current - Supply | 32.5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 9 µA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-Power SOIC EP |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 20-PowerSOIC (0.433", 11.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Feedback |
| Base Product Number | ADA4870 |