Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADA4891-3ARZ
제조업체:
패키지:
14-SOIC
배치:
-
설명:
IC CMOS 3 CIRCUIT 14SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.2015
$3.2015
10
$2.8785
$28.785
25
$2.72156
$68.039
100
$2.358755
$235.8755
250
$2.23782
$559.455
500
$2.007996
$1003.998
1000
$1.693489
$1693.489
2500
$1.608816
$4022.04
5000
$1.548329
$7741.645
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 220 MHz |
| Slew Rate | 210V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 105 MHz |
| Current - Supply | 4.4mA (x3 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 2 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 2.5 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 3 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Output / Channel | 125 mA |
| Base Product Number | ADA4891 |