Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADA4930-1SCPZ-EPR2
제조업체:
패키지:
16-LFCSP-VQ (3x3)
배치:
-
설명:
IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 16LFCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.912
$19.912
10
$18.3654
$183.654
25
$17.53966
$438.4915
100
$15.6826
$1568.26
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 1.35 GHz |
| Slew Rate | 3400V/µs |
| Current - Supply | 34mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 23 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-LFCSP-VQ (3x3) |
| Voltage - Input Offset | 150 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3.3 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Differential |
| Base Product Number | ADA4930 |