Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADAS3022BCPZ-RL7
제조업체:
패키지:
40-LFCSP-VQ (6x6)
배치:
-
설명:
IC ADC 16BIT SAR 40LFCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$38.589
$38.589
10
$35.58985
$355.8985
25
$33.99062
$849.7655
100
$30.391735
$3039.1735
250
$28.9921
$7248.025
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 5V |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | SAR |
| Configuration | MUX-PGA-ADC |
| Data Interface | SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-LFCSP-VQ (6x6) |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | PulSAR® |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Ratio - S/H:ADC | - |
| Number of Inputs | 4, 8 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | PGA, Temperature Sensor |
| Number of Bits | 16 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sampling Rate (Per Second) | 1M |
| Base Product Number | ADAS3022 |