NXP USA Inc.
제품 번호:
ADC1015S065HN/C1,5
제조업체:
패키지:
40-HVQFN (6x6)
배치:
-
설명:
IC ADC 10BIT PIPELINED 40HVQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.336
$10.336
10
$9.49715
$94.9715
25
$9.10404
$227.601
80
$8.021211
$641.69688
230
$7.62755
$1754.3365
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 1.65V ~ 3.6V |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | Pipelined |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | LVDS - Parallel, Parallel |
| Voltage - Supply, Analog | 2.85V ~ 3.4V, 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-HVQFN (6x6) |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 10 |
| Package | Tray |
| Sampling Rate (Per Second) | 65M |
| Base Product Number | ADC10 |