Texas Instruments
제품 번호:
ADC3564IRSBT
제조업체:
패키지:
40-WQFN (5x5)
배치:
-
설명:
SINGLE-CHANNEL, 14-BIT, 125-MSPS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$79.629
$79.629
10
$75.5231
$755.231
25
$73.46768
$1836.692
100
$68.33008
$6833.008
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Voltage - Supply, Digital | 1.75V ~ 1.85V |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | SAR |
| Configuration | ADC |
| Data Interface | LVDS - Serial, SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 1.75V ~ 1.85V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-WQFN (5x5) |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Ratio - S/H:ADC | 0:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | - |
| Number of Bits | 14 |
| Package | Bulk |
| Sampling Rate (Per Second) | 125M |