Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADCMP551BRQZ
제조업체:
패키지:
16-QSOP
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 2 W/LATCH 16QSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.2865
$7.2865
10
$6.57875
$65.7875
25
$6.27228
$156.807
100
$5.44616
$544.616
250
$5.20144
$1300.36
500
$4.742476
$2371.238
1000
$4.130543
$4130.543
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 76dB CMRR, 75dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 0.625ns |
| Output Type | Complementary, Differential, LVPECL, Open-Emitter, PECL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 10mV @ 3.3V |
| Series | - |
| Type | with Latch |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 3.14V ~ 5.25V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | - |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 17mA |
| Base Product Number | ADCMP551 |