Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADE7903ARWZ
제조업체:
패키지:
20-SOIC
배치:
-
설명:
IC ENERGY MONITOR 24BIT 20SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.087
$7.087
10
$6.403
$64.03
25
$6.10546
$152.6365
100
$5.301475
$530.1475
250
$5.063196
$1265.799
500
$4.61643
$2308.215
1000
$4.020761
$4020.761
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Data Interface | SPI |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | - |
| Type | Energy Monitor (Power Meter) |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Number of Channels | 3 |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Sampling Rate (Per Second) | - |
| Base Product Number | ADE7903 |