Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADF4108BCPZ
제조업체:
패키지:
20-LFCSP (4x4)
배치:
-
설명:
IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.716
$10.716
10
$9.68145
$96.8145
25
$9.23134
$230.7835
80
$8.015511
$641.24088
230
$7.655262
$1760.71026
440
$6.979802
$3071.11288
945
$6.079174
$5744.81943
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Differential - Input:Output | Yes/No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-LFCSP (4x4) |
| Series | - |
| PLL | Yes |
| Input | CMOS, TTL |
| Type | Clock/Frequency Synthesizer (RF) |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply | 3.2V ~ 3.6V |
| Output | Clock |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 8GHz |
| Base Product Number | ADF4108 |