Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADG509AKRZ-REEL7
제조업체:
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC SWITCH SP4T X 2 450OHM 16SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.949
$8.949
10
$8.0864
$80.864
25
$7.7102
$192.755
100
$6.69465
$669.465
250
$6.393804
$1598.451
500
$5.829618
$2914.809
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 1nA |
| Crosstalk | - |
| -3db Bandwidth | - |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 22.5Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±10.8V ~ 16.5V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 10.8V ~ 16.5V |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 5pF, 11pF |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| On-State Resistance (Max) | 450Ohm |
| Switch Circuit | SP4T |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Charge Injection | 4pC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 300ns, 300ns |
| Base Product Number | ADG509 |