Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADM238LJNZ
제조업체:
패키지:
24-PDIP
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 4/4 24DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.866
$7.866
10
$7.10315
$71.0315
25
$6.77236
$169.309
100
$5.8805
$588.05
250
$5.616172
$1404.043
500
$5.120614
$2560.307
1000
$4.459889
$4459.889
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 4/4 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 650 mV |
| Supplier Device Package | 24-PDIP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Data Rate | 120Kbps |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | ADM238 |