Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADM3483ARZ-REEL7
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.42
$3.42
10
$3.0723
$30.723
25
$2.90472
$72.618
100
$2.517405
$251.7405
250
$2.388262
$597.0655
500
$2.142991
$1071.4955
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 50 mV |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | ADM3483 |