Samtec Inc.
제품 번호:
ADM6-60-08.5-L-4-2-A-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN 0.635MM HDR 240POS SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$29.393
$29.393
10
$25.74025
$257.4025
25
$24.62856
$615.714
50
$23.83398
$1191.699
100
$23.039495
$2303.9495
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 4 |
| Number of Positions | 240 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.409" (10.39mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | AcceleRate® ADM6 |
| Connector Type | High Density Array, Male |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 12mm, 16mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ADM6-60 |