Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADN4661BRZ-REEL7
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC DRIVER 1/0 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.755
$2.755
10
$2.47855
$24.7855
25
$2.33776
$58.444
100
$1.99196
$199.196
250
$1.87036
$467.59
500
$1.636565
$818.2825
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 1/0 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Type | Driver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 600Mbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | LVDS |
| Base Product Number | ADN4661 |