Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADP1053ACPZ-R7
제조업체:
패키지:
40-LFCSP-WQ (6x6)
배치:
-
설명:
IC DGTL PWR MGMT 40LFCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.7395
$12.7395
10
$11.71255
$117.1255
25
$11.22672
$280.668
100
$9.891685
$989.1685
250
$9.406178
$2351.5445
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Power Supply Controller/Monitor |
| Current - Supply | 30 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-LFCSP-WQ (6x6) |
| Series | - |
| Package / Case | 40-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 0V ~ 1.6V |
| Base Product Number | ADP1053 |