Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADP1071-2ARWZ-R7
제조업체:
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
ISOLATED FLYBACK CONTROLLER W/SR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
400
$7.171408
$2868.5632
800
$6.538641
$5230.9128
1200
$5.694946
$6833.9352
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Flyback, Forward Converters |
| Current - Supply | 22 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.7V ~ 60V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 0.4V ~ 3V |
| Base Product Number | ADP1071 |