ADP1763WACPZ0.95-R7
Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADP1763WACPZ0.95-R7
제조업체:
Analog Devices Inc.
패키지:
16-LFCSP (3x3)
설명:
3ALOWVIN, VERYLOW DO LOW NOISE,H
재고 : 2997
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Quiescent (Iq) 8 mA
Voltage - Input (Max) 1.98V
PSRR -
Output Type Fixed
Current - Output 3A
Number of Regulators 1
Current - Supply (Max) 16 mA
Output Configuration Positive
Voltage - Output (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 16-LFCSP (3x3)
Series -
Control Features Enable, Power Good, Soft Start
Package / Case 16-WFQFN Exposed Pad, CSP
Protection Features Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 0.95V