Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADP320ACPZ-110-R7
제조업체:
패키지:
16-LFCSP-WQ (3x3)
배치:
-
설명:
IC REG LIN 1.5/3.3/3.3V 16LFCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.8335
$1.8335
10
$1.6435
$16.435
25
$1.55002
$38.7505
100
$1.320785
$132.0785
250
$1.24013
$310.0325
500
$1.085109
$542.5545
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Quiescent (Iq) | 160 µA |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| PSRR | - |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 200mA, 200mA, 200mA |
| Number of Regulators | 3 |
| Current - Supply (Max) | 380 µA |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-LFCSP-WQ (3x3) |
| Series | - |
| Control Features | Enable |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.5V, 3.3V, 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | -, 0.17V @ 200mA, 0.17V @ 200mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ADP320 |