Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADP3330ARTZ-5-RL7
제조업체:
패키지:
SOT-23-6
배치:
-
설명:
IC REG LINEAR 5V 200MA SOT23-6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.287
$3.287
10
$2.95165
$29.5165
25
$2.79034
$69.7585
100
$2.418225
$241.8225
250
$2.29425
$573.5625
500
$2.058612
$1029.306
1000
$1.736182
$1736.182
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Quiescent (Iq) | 50 µA |
| Voltage - Input (Max) | 12V |
| PSRR | - |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 200mA |
| Number of Regulators | 1 |
| Current - Supply (Max) | 4 mA |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Series | anyCAP® |
| Control Features | Error Flag, Shutdown |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.23V @ 200mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ADP3330 |