Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADP3650JCPZ-RL
제조업체:
패키지:
8-LFCSP-VD (3x3)
배치:
-
설명:
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8LFCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.698
$2.698
10
$2.4206
$24.206
25
$2.28836
$57.209
100
$1.983315
$198.3315
250
$1.88157
$470.3925
500
$1.68834
$844.17
1000
$1.423898
$1423.898
2500
$1.352705
$3381.7625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Rise / Fall Time (Typ) | 20ns, 16ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-LFCSP-VD (3x3) |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply | 4.15V ~ 13.2V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Channel Type | Synchronous |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ADP3650 |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2V |