Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADPA7008AEHZ
제조업체:
패키지:
18-CLCC (7x7)
배치:
-
설명:
IC RF AMP GPS 20GHZ-54GHZ 18CLCC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$372.2195
$372.2195
10
$347.8102
$3478.102
25
$335.60688
$8390.172
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Current - Supply | 1.5A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 18-CLCC (7x7) |
| Series | ADPA7008 |
| Package / Case | 18-LCQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4V |
| Test Frequency | 22GHz ~ 40GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 20GHz ~ 54GHz |
| Noise Figure | - |
| P1dB | 30dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Strip |
| Gain | 15.5dB |
| Base Product Number | ADPA7008 |