Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADR127AUJZ-REEL7
제조업체:
패키지:
TSOT-6
배치:
-
설명:
IC VREF SERIES 0.24% TSOT6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.035
$5.035
10
$4.5239
$45.239
25
$4.2769
$106.9225
100
$3.70671
$370.671
250
$3.516596
$879.149
500
$3.155425
$1577.7125
1000
$2.661197
$2661.197
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 9µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 5 mA |
| Tolerance | ±0.24% |
| Current - Supply | 95µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 25ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-6 |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.25V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 18V |
| Base Product Number | ADR127 |