Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADR4540CRZ
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC VREF SERIES 0.02% 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.1755
$21.1755
10
$19.4617
$194.617
25
$18.65496
$466.374
100
$16.436425
$1643.6425
250
$15.629704
$3907.426
500
$14.621336
$7310.668
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 2.7µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 10 mA |
| Tolerance | ±0.02% |
| Current - Supply | 950µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 1ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 4.096V |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 3V ~ 15V |
| Base Product Number | ADR4540 |