Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADR827BRMZ-REEL7
제조업체:
패키지:
10-MSOP
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 10MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.845
$4.845
10
$4.3548
$43.548
25
$4.11692
$102.923
100
$3.567915
$356.7915
250
$3.384964
$846.241
500
$3.037302
$1518.651
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Current - Supply | 400µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 10 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5.4 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Base Product Number | ADR827 |