Texas Instruments
제품 번호:
ADS131M03QPWRQ1
제조업체:
패키지:
20-TSSOP
배치:
-
설명:
AUTOMOTIVE, THREE-CHANNEL, 24-BI
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.0255
$5.0255
10
$4.5144
$45.144
25
$4.26816
$106.704
100
$3.69911
$369.911
250
$3.509376
$877.344
500
$3.148946
$1574.473
1000
$2.655744
$2655.744
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Voltage - Supply, Digital | 1.65V ~ 2V, 2.7V ~ 3.6V |
| Number of A/D Converters | 3 |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Configuration | ADC |
| Data Interface | Serial, SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 2.4V ~ 3.6V, 2.7V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Reference Type | Internal |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Ratio - S/H:ADC | 0:3 |
| Number of Inputs | 3 |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Simultaneous Sampling |
| Number of Bits | 24 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sampling Rate (Per Second) | 64 |