Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADUM7701-8BRIZ
제조업체:
패키지:
8-SOIC-IC
배치:
-
설명:
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 8SOIC
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Data Interface | Serial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC-IC |
| Series | - |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Resolution (Bits) | 16 b |
| Sampling Rate (Per Second) | 78.1k |
| Base Product Number | ADUM7701 |