Panasonic Electric Works
제품 번호:
ADW1106HTW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 6V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.555
$6.555
10
$6.1427
$61.427
25
$5.45984
$136.496
50
$5.187
$259.35
100
$4.914065
$491.4065
250
$4.368024
$1092.006
500
$4.095032
$2047.516
1000
$3.822021
$3822.021
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 277VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 16 A |
| Coil Current | 33.3 mA |
| Coil Resistance | 180 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | DW-H |
| Operate Time | 15 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 6VDC |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Must Operate Voltage | 4.8 VDC |
| Release Time | 15 ms |
| Features | IEC Compliant |
| Coil Type | Latching, Single Coil |
| Package | Tray |
| Base Product Number | ADW1106 |