Analog Devices Inc.
제품 번호:
ADXL372BCCZ-RL7
제조업체:
패키지:
16-LGA (3x3.25)
배치:
-
설명:
ACCELEROMETER 200G SPI 16LGA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.7125
$19.7125
10
$15.60565
$156.0565
25
$14.7839
$369.5975
100
$12.730665
$1273.0665
500
$11.909314
$5954.657
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Output Type | SPI |
| Sensitivity (LSB/g) | 10 |
| Sensitivity (mV/g) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Acceleration Range | ±200g |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-LGA (3x3.25) |
| Series | - |
| Type | Digital |
| Package / Case | 16-TFLGA |
| Voltage - Supply | 1.6V ~ 3.5V |
| Bandwidth | 3.2kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | Adjustable Bandwidth |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Axis | X, Y, Z |
| Base Product Number | ADXL372 |