AE664R14B15P8
Conesys
제품 번호:
AE664R14B15P8
제조업체:
Conesys
설명:
CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
사용자 가이드
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Black Anodized
Shell Size - Insert 14-15
Connector Type Receptacle, Male Pins
Mfr Conesys
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C