Artesyn Embedded Power
제품 번호:
AEE01AA18-LS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DC DC CONVERTER +/-5V 15W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$43.719
$43.719
5
$43.3732
$216.866
10
$43.0312
$430.312
25
$41.66548
$1041.637
50
$39.61614
$1980.807
100
$36.884035
$3688.4035
250
$36.4287
$9107.175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 71°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | -5V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1.5A, 1.5A |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Series | AEE (15W) |
| Power (Watts) | 15 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 5-DIP Module |
| Efficiency | 84% |
| Mfr | Artesyn Embedded Power |
| Features | SCP |
| Package | Tube |
| Base Product Number | AEE01AA |