Delta Electronics
제품 번호:
AFB0724LB-F00
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 70X15MM 24VDC WIRE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.9245
$14.9245
10
$14.24525
$142.4525
25
$12.88884
$322.221
50
$11.87139
$593.5695
100
$10.650355
$1065.0355
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 23.4 CFM (0.655m³/min) |
| Noise | 26.5dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.060A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Voltage Range | 14 ~ 27.6VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 2800 RPM |
| Mfr | Delta Electronics |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 15.00mm |
| Operating Temperature | - |
| Static Pressure | 0.089 in H2O (22.2 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, CSA, UL, VDE |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 70mm L x 70mm H |
| Weight | 0.104 lb (47.17 g) |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | AFB |
| Power (Watts) | 1.44 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | AFB0724 |