Essentra Components
제품 번호:
AFCC-12
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP FLAT C-TYPE SILVER ADH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.665
$0.665
10
$0.58235
$5.8235
25
$0.532
$13.3
50
$0.50084
$25.042
100
$0.47994
$47.994
250
$0.438254
$109.5635
500
$0.417373
$208.6865
1000
$0.344328
$344.328
2500
$0.313025
$782.5625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Bendable |
| Series | Richco |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Flat C-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.250" (6.35mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.354" (9.00mm) |
| Adhesive | Rubber Based (RMS-34) |
| Material Thickness | 0.020" (0.50mm) |
| Opening Size | 0.750" (19.05mm) |
| Base Product Number | AFCC |