Assmann WSW Components
제품 번호:
AFFC-050-20-051-11
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE FFC 20POS 0.50MM 2'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.546
$2.546
10
$2.2192
$22.192
25
$2.1242
$53.105
50
$2.07708
$103.854
100
$1.982745
$198.2745
250
$1.793866
$448.4665
500
$1.652259
$826.1295
1000
$1.416222
$1416.222
2500
$1.321811
$3304.5275
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 20 |
| Base Product Number | AFFC-050 |