Assmann WSW Components
제품 번호:
AFFC-050-30-051-11
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE FFC 30POS 0.50MM 2"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.432
$2.432
10
$2.21065
$22.1065
25
$2.0938
$52.345
50
$2.04516
$102.258
100
$1.947785
$194.7785
250
$1.7043
$426.075
500
$1.655622
$827.811
1000
$1.412146
$1412.146
2500
$1.314752
$3286.88
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 30 |
| Base Product Number | AFFC-050 |