Assmann WSW Components
제품 번호:
AFFC-100-08-076-11
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FFC CABLE 1.00MM 8 CONDUCTOR 76M
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6815
$1.6815
10
$1.4611
$14.611
25
$1.39878
$34.9695
50
$1.36781
$68.3905
100
$1.30568
$130.568
250
$1.181344
$295.336
500
$1.088073
$544.0365
1000
$0.932634
$932.634
2500
$0.870456
$2176.14
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 8 |
| Base Product Number | AFFC-100 |