Amphenol Industrial Operations
제품 번호:
AIO-CSJPG21
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE GLAND 13-18MM PG21 BRASS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.3995
$15.3995
10
$13.129
$131.29
25
$12.39598
$309.8995
50
$12.32929
$616.4645
100
$11.596175
$1159.6175
250
$10.996326
$2749.0815
500
$10.729756
$5364.878
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.512" (13.00mm) |
| Thread Length | 0.315" (8.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass |
| Thread Size | PG21 |
| Product Status | Active |
| Includes | Panel Nut, Sealing Nut |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.709" (18.01mm) |
| Series | - |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Amphenol Industrial Operations |
| Package | Bulk |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | AIO-CS |