Amphenol Industrial Operations
제품 번호:
AIO-CSM12
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE GLAND 3-6.5MM M12 NYLON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.862
$1.862
10
$1.58745
$15.8745
25
$1.4991
$37.4775
50
$1.49112
$74.556
100
$1.40239
$140.239
250
$1.329848
$332.462
500
$1.297624
$648.812
1000
$1.26539
$1265.39
2500
$1.233148
$3082.87
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.118" (3.00mm) |
| Thread Length | 0.315" (8.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | M12x1.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | Panel Nut, Sealing Nut |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.256" (6.50mm) |
| Series | - |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Amphenol Industrial Operations |
| Package | Bulk |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | AIO-CS |