Amphenol Anytek
제품 번호:
AL4C10SCLA22000G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 220V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.621
$10.621
10
$9.95505
$99.5505
25
$8.84944
$221.236
50
$8.40693
$420.3465
100
$7.96442
$796.442
250
$7.079438
$1769.8595
500
$6.636985
$3318.4925
1000
$6.194522
$6194.522
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 50°C |
| Switching Voltage | 277VAC, 28VDC - Max |
| Termination Style | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Coil Current | 14.7 mA |
| Coil Resistance | 15 kOhms |
| Mounting Type | Socketable |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 33 VAC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | 4PDT (4 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | AL |
| Operate Time | 20 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 220VAC |
| Mfr | Amphenol Anytek |
| Must Operate Voltage | 176 VAC |
| Release Time | 20 ms |
| Features | Lighted Indicator, Mechanical Indicator |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Box |
| Base Product Number | AL4C10 |