Amphenol Anytek
제품 번호:
AL4C12PCLD02400G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 12A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.374
$10.374
10
$9.728
$97.28
25
$8.6469
$216.1725
50
$8.21446
$410.723
100
$7.78221
$778.221
250
$6.917482
$1729.3705
500
$6.485137
$3242.5685
1000
$6.052802
$6052.802
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 50°C |
| Switching Voltage | 277VAC, 28VDC - Max |
| Termination Style | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Contact Rating (Current) | 12 A |
| Coil Current | 36.9 mA |
| Coil Resistance | 650 Ohms |
| Mounting Type | Socketable |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | 4PDT (4 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | AL |
| Operate Time | 20 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Amphenol Anytek |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Release Time | 20 ms |
| Features | Lighted Indicator, Mechanical Indicator |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Box |
| Base Product Number | AL4C12 |