Panasonic Electric Works
제품 번호:
ALZN5B24W
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.869
$2.869
10
$2.68565
$26.8565
25
$2.38754
$59.6885
40
$2.268125
$90.725
80
$2.148786
$171.90288
230
$1.910042
$439.30966
500
$1.790655
$895.3275
1000
$1.671278
$1671.278
5000
$1.61159
$8057.95
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 440VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 16 A |
| Coil Current | 16.7 mA |
| Coil Resistance | 1.44 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class B |
| Series | ALZN |
| Operate Time | 15 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tray |
| Base Product Number | ALZN5B |