AMA24BR1L-120150Y
aimtec
제품 번호:
AMA24BR1L-120150Y
제조업체:
aimtec
설명:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
사용자 가이드
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug R/A, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE, UL
Input Connector -
Size / Dimension -
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.5A
Weight 0.287 lb (130.00 g)
Series AMA24-Y
Power (Watts) 18 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized United Kingdom
Cord Length 60.2" (1.50m)
Efficiency Level VI
Standard Number 60950-1; 62368-1
Voltage - Output 12V
Mfr aimtec
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC