aimtec
제품 번호:
AMA24DR4-150150Y
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 22.5W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$23.5885
$23.5885
120
$22.647924
$2717.75088
240
$21.741976
$5218.07424
480
$20.6549
$9914.352
960
$19.415625
$18639
1920
$18.44482
$35414.0544
3840
$17.70705
$67995.072
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Polarization | Positive Center |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Desktop (Class II) |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Approval Agency | CE, UL |
| Input Connector | IEC 320-C8 |
| Size / Dimension | 3.54" L x 1.97" W x 1.33" H (90.0mm x 50.0mm x 33.9mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1.5A |
| Weight | 0.309 lb (140.0 g) |
| Series | AMA24D-Y |
| Power (Watts) | 22.5 W |
| No Load Power Consumption | 100mW (Max) |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | 60.2" (1.50m) |
| Efficiency | Level VI |
| Standard Number | 62368-1 |
| Voltage - Output | 15V |
| Mfr | aimtec |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | AMA24 |